Apie mus

Apie mus 

Sveiki!

O viskas prasidėjo daugiau nei prieš 15 metų, kai pagal studentų mainų programą išvykau į JAV padirbėti medinius baldus gaminančioje įmonėje. Sužavėtas darbo proceso kuriant, projektuojant ir gaminant baldus, grižęs gilinau savo žinias ir įgūdžius dirbdamas Lietuvoje kitoje įmonėje. O įgavęs nemažai patirties, įsidrąsinau ir pradėjau pats savarankiškai kurti, projektuoti ir gaminti baldus pagal individualią veiklą. 

Per kelerius veiklos metus susidomėjimas mano gaminamais baldais vis labiau didėjo, klientų skaičius vis augo, tad paskatintas šeimos narių, draugų ir patenkintų klientų 2016 m. įregistravau uždarąją akcinę bendrovę “Adomo baldai”. 

Šiuo metu esame nedidelė, bet auganti ir nuolat tobulėjanti įmonė. 

Baldai yra ranko darbo, tad jie išskiria savo stiliumi ir yra vienetiniai ir unikalūs, kokių nerasite masinės prekybos vietose. 

Gamyba

Mūsų gaminami baldai išsiskiria ne tik elegancija ir stiliumi, bet ir nepriekaištinga kokybe. Dirbame mylimą darbą, bei esame laimingi būdami savo srities specialistai ir džiaugiamės prisidėdami kuriant jaukumą ir šilumą Jūsų namuose. 

Dėmesys kiekvienam klientui ir atsakingas darbas yra mūsų sėkmės pamatas. 

Projektuojame ir gaminame kokybiškus baldus pagal individualius užsakymus ir kliento poreikius bei pageidavimus. Pagaminsime specialiai Jūsų namams sukurtus baldus:

  • Vaikų kambario
  • Miegamojo
  • Svetainės
  • Prieškambario
  • Vonios
  • Bei kitus standartinius ir nestandartinius baldus.

Baldai gaminami iš natūralios medienos (uosio, ąžuolo), faneruotos mdp ir faneruotos mdf. Naudojame kokybišką Blum  furnitūrą.

   


Parduotuvė

Ilgametė patirtis projektuojant ir gaminant baldus, leido atrinkti Jūsų pamėgtus ir jau ištobulintus baldų modelius, kuriuos galime pasiūlyti savo el. parduotuvėje.

Bet mes nesiorientuojame į masinę gamybą.  Baldus gaminame tik Jums užsakius. Siekiame sumažinti taršos pėdsaką gamtai ir mažinti perteklinį interjero mados vartojimą, todėl baldus gaminame jums individualiai. Tai mums leidžia susikoncentruoti į kokybę, atrinkti geriausias medžiagas ir nešvaistyti išteklių.

Baldus gaminame savo dirbtuvėse. Visus darbus nuo medžio atsivežimo, pjovimo, gręžimo, šlifavimo, klijavimo, dažymo, surinkimo ir pristatymo atliekame patys. Ir nuolat ieškome pažangių technologijų baldų kokybei gerinti. 

O jei neradote patinkančios spalvos, reikiamo dydžio, modelio ar turite specialių poreikių, susisiekite ir pagaminsime pagal Jūsų pageidavimus.